Popis věrnostního programu

Jak kartičku zaregistrovat
Registrace věrnostní kartičky probíhá zde na internetových stránkách v sekci – Můj účet – Zaregistrovat se. Po vyplnění formuláře dojde k automatickému zpracování a k následné přípravě věrnostní kartičky, kterou zašleme do pěti pracovních dnů na Vámi zvolenou prodejnu.
Druhou možností je vyplnění formuláře přímo na prodejně a registraci provedeme za Vás.

Jak věrnostní program funguje
Při jakémkoliv nákupu v prodejnách DéKáčko použijte vždy věrnostní kartičku, na které se evidují hodnoty všech Vašich nákupů. Na konci kalendářního měsíce dojde k automatickému vyhodnocení. Dle hodnoty dosaženého nákupu se Vám zaktivuje výše slevy na následující kalendářní měsíc, viz tabulka níže. Tento systém se následně opakuje každý kalendářní měsíc.

Tabulka možných slev

Dosažená hodnota nákupu za kalendářní měsíc

Výsledná sleva na výrobky
DK OPEN na následující měsíc

Výsledná sleva na kavárenské výrobky DéKáčko na následující měsíc

500,- Kč

2%

10%

1.000,- Kč

5%

20%

2.000,- Kč

10%

30%

 

 

 

 

 

Co jsou výrobky DK OPEN
Jsou všechny produkty, které spadají do výrobního programu firmy DK OPEN. Na prodejně je můžete snadno identifikovat na cenovce, kde je výrobce uveden. Převážně se jedná o celý sortiment pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků.

Co jsou kavárenské výrobky DéKáčko
Jsou to všechny nabízené druhy káv, čajů, koktejlů. Zkrátka vše co je nabízeno na dané prodejně na nabídkových tabulí. Přesný seznam kavárenských produktů naleznete níže.

Na co se slevy nevztahují
Slevy se nevztahují na koloniální zboží, cukrovinky, balené nápoje, uzeniny, cigarety a jiné doplňkové zboží.

Kontrola aktuální výše dosažené hodnoty nákupu
Na Vaší e-mailovou schránku pošleme vždy k 20. dni v měsíci informaci o výši dosaženého nákupu.
Nebo lze aktuální výši hodnoty nákupu průběžně kontrolovat na internetových stránkách v sekci: Můj účet – Přihlásit se – Věrnostní systém.

Kombinace slev
Věrnostní program je platný na všech prodejnách DéKáčko a nelze ho kombinovat s jinými slevami, slevovými kupony, či jinými akčními nabídkami.

Seznam kavárenských produktů DéKáčko
Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Con Panna, Caffé Latte, Cappuccino, Karamelové Macchiato, Čokoládová káva Mocha, Káva Americano, Turecká káva, Klasická horká čokoláda, Kakao, Čaj, Jahodový krémový koktejl, Borůvkový krémový koktejl, Čokoládový krémový koktejl, Vanilkový krémový koktejl, Karamelový krémový koktejl, Oříškový krémový koktejl, Dětský jahodový koktejl, Espreso na ledě, Ledové Caffé Latte, Ledové Karamelové Macchiato, Ledová káva Mocha, Ledová káva Americano, Ledové čaje.

Vyhrazujeme si právo změnit či upravit podmí­nky Věrnostního programu.

© 2023 by